| DianaDiii1761b a întrebat:

Okay. Deci mie imi plac 2 baieti la scoala laughing
Primul: Catalin > am relatii bune cu el ca si cum am fi frati. cand eram trista la scoala el m a intrebat daca vrem sa fim frati ca sa ma simt mai bine. laughing
Al doilea: Gaby > Dragutel, mereu ma lasa sa intru prima, chiar si in sala de sport unde baietii nu lasa fetele sa intre, isi cere scuze pentru orice, chiar si daca ia un chips care de fapt eu i am dat voie sa ia laughing
Intrebarea este, CINE?!

Răspuns Câştigător
| XBrunetteX a răspuns:

Gabi pare un tip de treaba, educat, cu bun simt.
Catalin cred ca ar fi potrivit pentru tine ca un "cel mai bun prieten".

E doar parerea mea.
E bine sa faci ceea ce simti, totusi.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabi este bine educat de acasa si este foarte politicos. Il admir! Catalin iti este "frate" si te poti baza pe el. Si asta e bine.

| Raeste a răspuns:

Primul :p

| Dariusuu a răspuns:

Buna.

Fa ce simti, vezi ca s-ar putea sa fie amn 2 niste prefacuti.

Doar nu cred ca se va intampla asta. Alege-l pe care te face fericita. Doar tu stii asta.

Numai bine iti doresc.

| DianaDiii1761b explică (pentru XBrunetteX):

Daaa. Imi place foarte mult parerea ta, eu nu m as fi gandit la asta. Iti multumesc foarte mult!