| anonim_4396 a întrebat:

Ooo, cand am iesit acum o saptamana de la scoala am vazut cum un rrom urat ca focu ( jignesc focul) a furat telefonul prietenei mele care era pe banca ca ea s-a asezat si ala cand a trecut pe langa banca i-a furat telefonul. Ea a incercat sa sil ia inapoi dar ala fugea si eu i-am zis sa stea ca poate sa isi cumpere altul. Azi ea cand a iesit de la scoala l-a vazut impreuna cu mine pe acel rrom cu telefonul ei. Prietena mea s-a repezit la el sa ia telefonul dar ala a impins-o si pana la urma i-a aratat telefonul. Ea a vazut alte numere si alte clipuri dar, cand a dat la imagini a vazut printre ultimele vreo 3 poze una cu ea si cu mine a doua cand am terminat clasa a 5 a si a 3 a no mai stiu era parca ea cu pisica ei.telefonul era exact ca al ei. Cat se certa cu ala ca e telefonul ei, telefonul vind pus pe o bancuta din parc, eu am apucat telefonul si am traso pe prietena mea de mana si am fugit si ne-am inchis la ea la casa ( in timisoara la noi e ca si cartierele noi 2 stam intr-un cartier unde nu e picior de rrom si e bine si curat si etc.) tiganul ala nu a stiut unde fugim si a vazut ca telefonul lipsea si pe la 2 ( ziua ) a apelat cineva cu alt numar si ea a raspuns si era la telefon verisoara'sa si acum ca erau toate numerele sterse si bagate alte numere si doar cu cateva poze nu stim cum sa denuntam ca el a furat telefonul, la politie. Si poate ca politia nici nu o sa creada si o sa isi puna in gand ca suntem niste copile si ca noi i-am furat telefonul si am facut poze cu noi pe el ca sa creada ca e al nostru.
Deci ce facem?
Pls un raspuns cat mai rapid.

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

1.Romul e bautura alcoolica
2.Telefonul are imei(codul lui), daca-l are pe un act e ok, pozele au data cand au fost facute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca e bautura dar nu ma lasa astia de la TPU sa scriu rrom mil schimba in rom x(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vroiam sa scriu tzigan firar a draculu*