| RAY a întrebat:

Oracol TPU

Ai iesi cu un baiat care a iesit inainte cu prietena ta cea mai buna?
Te gandesti ca tipul/tipa care iti place nu-ti impartaseste sentimentele sau te place mai putin decat o faci tu?
Ai lasat un/o tip/tipa sa creada altceva?
Ai fost vreodata la o intalnire cu un/o tip/tipa de care nu-ti place? De ce?
Ce ti se pare mai interesant:ce fac alte fete sau ce fal baietii?
Ai despartit vreodata doi prieteni?
Ai prefera sa fi baiat/fata? De ce?
Ai parasit vreodata pe cineva pentru ca nu-ti placea cum se imbraca?
Sti pe cineva pe care consideri ca doar tu il poti intelege?
E important sa ai un prieten/o prietena?
Esti indragostit/a de un/o tip/tipa care din pacate nu te place. Te roasa s-o/sa-l ajuti intr-o problema. O faci? Ce anume speri sa obti prin asta?
Ce loc ocupa baietii/fetele in topul preocuparilor tale?
Ai renunta la un/o tip/tipa de care iti place doar pentru ca prietenii tai iti cer asta?
E posibil sa fi indragostit/a de doi/doua tipi/tipe in acelasi timp?
Cand nu te-ai intalni cu un/o tipa/tip desi iti place?
Ain spus vreodata lucruri urate despre un/o baiat/fata doar pentru ca nu te placea?
Care este cel mai frumos lucru pe care ti l-a spus un/o baiat/fata?
Citesti mai des despre fete sau baieti?
Te simti vreodata singura, desi ai prieteni? De ce?
Afli ca iubitul prietenei tale a inselat-o. Ii spui?
Exista cineva pe care sa il urasti?
Care e cel mai important lucru pentru tine?
Crezi ca esti matura?
Te-ai facut vreodata de ras?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Doamne, Ray...

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Da honey cei? mai visat cumva?

| Freya1 a răspuns:

Niciodata (ele da eu nu)
Da
Nu. Daca am placut pe cineva am aratat asta intotdeauna deoarece nu imi pot stapani sentimentele iar daca nu l-am placut i-am spus subtil
Da.Pentru ca am vrut sa il cunosc mai bine si sa ma lamuresc daca este chiar ceva ce nu imi doresc
Nu cu voia mea
Baiat deoarece din punctul meu de vedere este mai usor
Nu.Am incercat sa il ajut sa fie cum trebuie
Da
Acuma nu sunt dar am fost.Nu il ajutam decat daca puteam si nu voiam sa obtin nimic doar faceam asta de drag
50%
Nu
Da
Nu stiu cred ca atunci cand aveam o relatie si nu puteam sa fac asta ca nu era moral
Da
"Voi fi mereu acolo cand ai nevoie de mine"
Baietii
Da.Pentru ca nu intotdeauna prieteni sunt ceia ce vrei sa ai langa tine
Da
Nu urasc
Iubirea
Cred ca da
Ohooo

| GoldenZenith a răspuns:

Nu am prietene, deci nu îmi prea pasa. Dar, ipotetic vorbind, nu as fi atât de nesimțită încât să fac asta.

Nu.
Legat de? Așa, in general, cred că da.

Da. Pierdusem un pariu.

Nici una, nici alta. Îmi pare interesant ce fac eu. smug

Din păcate, da, dar a fost fără voia mea.

Iubesc sa fiu fata, nu îmi imaginez sa fiu mascul.

Nu.

Da. Destule persoane.

Sa zicem că da.

Ajut. Nu vreau să obțin nimic, doar să vadă că se poate baza pe mine.

Penultimul.

Nu.

Habar nu am, nu m-am gândit la asta.

Cred că da.

Nu mai țin minte.

Fete.

Nu mă simt în nici un fel.

Da.

Ura e pentru cei slabi.

Muzica.

Destul de matura.

Ha, da laughing

| AdrianVoicu a răspuns:

Nu
Nup
Hhahaha nu
Nu-mi pasa
Niciodata
Baiat sad
Serios?
Nup, oamenii sunt niste creaturi ciudate
Nu
Astea is sf-uri laughing
Nici un loc toti sa moara nu mai eu sa fiu bine laughing
Nu
Cine, eu?
Cand nu aveam chef
Azi pari vie
Nu stiu sa citesc
Asa m-am nascut
Nu
Haahahahahahhaha
Mancarea
Doaa
Numai o data? laughing

| RAY explică (pentru AdrianVoicu):

Mai urmeaza cand dai pentru canet.

| AdrianVoicu a răspuns (pentru RAY):

No habla spaniola