| Nebunatika3Fetitza a întrebat:

P mine ma enerveaza un baiat dl mine din clasa ca se da mare ca e destept dar e foarte prost si imi vine sa-i dau cu ceva in cap... ce imi spuneti sa fac?

Răspuns Câştigător
| TipaSecsiii88 a răspuns:

Sa il lasi in pace pentru c nu se va schimba niciodata big grin

5 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Cu violenţa nu rezolvi nimic. Ci mai mult rău. Deci, ce să faci!? Ignoră-l.

Numai bine.

| PetreConstanta a răspuns:

Nu-i cere omului ce nu are Lasa-l in prostia lui Fa-ti de lucru si nu sta in preajma lui sa nu te enervezi bafta

| PetreConstanta a răspuns:

Lasa-l sa fiarba in prostia lui Daca nu te afecteaza pe tine este ok Cred ca am mai raspuns la aceasta intrebare Nu mai stiu Te pup bagi toate prostiile in seama

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Lasal in pace laughing

| SnowBella a răspuns:

Pai, simplu, nu-l bagi in seama. Nu are rost sa-ti bati capul cu prostia altora. Mie, cel putin, nu`mi pasa de astfel de persoane. Intr`adevar, sunt enervante, mai ales pentru mine (avand in vedere ca sunt o persoana cu ceva probleme comportamentale), dar incerc sa ignor oamenii care nu merita atentia mea. Sper sa faci si tu la fel.
---
Think clear!