| Yourcupoftea a întrebat:

Pana cand mai sunteti dispusi sa purtati masti? Fara hate pls

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oricât, nu ma deranjeaza deloc.

| raMLesS a răspuns (pentru suntserios):

Nu te deranjeaza sa iti acoperi fața aia frumoasa? Pe mine da.

| suntserios a răspuns (pentru raMLesS):

Oooo, ce drăguț. Ms

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... cat o sa fie lege in acest sens probabil. Nu ma prea deranjaza sincer...

| RoCkKiD a răspuns:

O sa-mi fie dor de ele. Iarna trecuta asa fain a fost cu masca.

| Invictusman a răspuns:

Am văzut azi niște țigani care nu purtau măști, erau vreo 7 persoane lângă un bar și stăteau la taclale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper doar să nu le mai purtăm pe stradă cât de curând, ci doar în magazine, pieţe etc.Mi se pare aiurea şi inutil să trebuiască să le purtăm chiar peste tot.Mai ales că o să fie din ce în ce mai cald.Plus că şi aşa se umezesc foarte rapid şi nu toată lumea le schimbă atât de des.

| isemilia a răspuns:

Personal, nu ma deranjeaza. Chiar imi place.

| rapandula a răspuns:

Oricat e nevoie. Nu ma deranjeaza cu nimic.

| FantasyBoy a răspuns:

Cat timp vom fi fortati, sub amenintarea amenzii.