| FineBroAndy a întrebat:

Pana la urma mergem sau nu azi la scoala?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Te duci doar daca vrei. Este 1 iunie asa ca eu nu m-am dus, ci am preferat sa stau acasa! love struck Dar ma duc la ora 3 ca sa stau o ora pentru antrenamente si dansuri. love struck

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Unii merg, alţii nu.Eu nu merg, şcoala mea nu face ore azi. Dar sunt alte şcoli care fac.

| Arthur a răspuns:

Cum vrei.

| User a răspuns:

La mine la scoala se merge, oficial.

| OanaG a răspuns:

Eu n`am mers laughing It`s a beautiful day... oricum nu aveam chef sa ma duc laughing, de fapt cand am eu chef tongue

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Da, azi se merge la scoala!winking
Si se fac ore normal! (:
Pentru ca aia de la minister au zis sa facem ore normal, si DUPA ore sa se tina activitatile!