| BlackRainbow a întrebat:

Pana maine trebuie sa scriu o poveste in engleza, pentru copii DAR exista o problema m-a cam lasat inspiratia si nu prea stiu despre ce anume sa scriu, aveti vreo idee?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Despre vampiri love struck

| BlackRainbow explică:

@Camelia vrei sa o mai scriu eu o data?rolling on the floor))

| DeUtZaTa a răspuns:

Iti spun eu:
Little Red Riding Hood
Este frumoasa povestea si o gasesti pe site-ul http:\\www.dltk-teach.com\rhymes\littlered\1htm.

| barbiemicuta a răspuns:

Poti scrie.nu stiu. daca vrei trim un mesaj privat si-ti fac eu una. poti scrie despre o printesa sau despre un animalut :d

| IrOnHiDe a răspuns:

Pai poti scrie despre niste animalutze sau printese zane chiar