| TheEvilCat a întrebat:

Parere va rog:o3
http://www.wattpad.com/story/1720344-when-masks-fall
E cam prima poveste...si e facuta cu o prietena:o3 Deci va rog nu ziceti chestii asa de rele...doar parera:)

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Este o poveste reusita, dupa parerea mea, chiar buna! Nu inteleg de ce as zice chesti rele despre ea :d. mi-a placut, nu am regretat ca am citit`o happy!
Succes!

1 răspuns:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Povestea este draguta.Cateva mici clisee insa pentru prima poveste este foarte bine.O sfatuiesc pe prietena ta sa continue sa scrie.V-a devenii mai buna cu fiecare zi ce trece.Bafta!