| DD_4997 a întrebat:

Parerea voastra despre justin bieber?

Răspuns Câştigător
| Ellapwpdwlce a răspuns:

Justinday dreaming
Eu cred ca e cel mai superb cantaret si pur si simplu il ador
happy; x

7 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Are o voce frumoasa dar nu stiu ce anume din faptura lui trezeste antipatie; poate lock-ul, poate o anume aroganta.

| Flav a răspuns:

Ma lasa mai rece ca un mort ce se intampla cu el.

| denisacosmina98 a răspuns:

Este doar un puşti peste care a dat celebritatea.

| Tzuc a răspuns:

Imi vine sa vomit cand aud numele:-&

| DD_4997 explică:

@IloveYouLoome esti stupid/a rauu de tot

| paramore_7972 a răspuns:

Are voce buna dar nu imi place ca e fitos.adica a intrebat o pe beyonce daca vrea sa fie cu el, iar beyonce ar putea sa ii fie mama si in plus mai e si casatoritalaughing

| IloveYouLoome_3199 a răspuns:

Ce crăzi mă Denîso că îi multâ lumî cari îl plaşie pe Justin Biberon? Eu sîncer nu-l plac pe ăla.Cum l-o chemă că nu mai ştiu. Deci NU îl plac...