| anonim_4396 a întrebat:

Parintii si bunicii vostri au conturi de social media? Ce posteaza si cat de des?

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Părinții.
Postează mai des ca mine și în mare numai prostii.

| RobertMoon a răspuns:

Eu il am in lista doar pe tatal meu, dar am oprit postarile de la el deoarece distribuie chestii cu fotbal sau citate tampite, in rest nu am persoane din familie in lista, mi se pare o prostie deoarece multi au prostul obicei sa arate poze cu tine si la altii si este enervant, fiecare cu treaba lui e cel mai bine. big grin