| MihaiAndrei666 a întrebat:

Parintii vostri v-au mintit vreodata in legatura cu lucruri importante?

16 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu cred.

| RAY a răspuns:

Cred ca, ca de cand am ascultat piesa asta am aflat atat de multe lucruri existentiale https://www.youtube.com/watch?v=b5TVnsCzQVY

| CdeMetal a răspuns (pentru RAY):

Bunule domn, vreau sa-ti spun ca ai niste gusturi muzicale extraordinare
Cand am ascultat aceasta melodie am simtit o stare de extaz, am intrat intr-o lume in care obisnuiam sa fiu cand eram copil, cu alte cuvinte mi-am regasit motivatia sa traiesc, am simtit o energie puternica, si cel mai important am aflat din nou ce este dragostea, totul datorita acestei melodii, recomand sa ascultati si sa meditati profund

| RAY a răspuns (pentru CdeMetal):

Te cred

| FreddieM a răspuns (pentru RAY):

Esti tare Ray, am ras cu pofta.

| RAY a răspuns (pentru FreddieM):

O lectie foarte importanta a vieti

| LoveSleep a răspuns:

Mi-au zis o dată sau de 2 ori că mă iubesc, dar m-am prins eu repede că nu-i așa.

| SilentRain a răspuns:

Nu mai o data? laughing)

| aXy99 a răspuns:

Nu cred.

| deeeaqq a răspuns:

Nu

| Dalmore a răspuns:

Nu, zeițo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de exemplu cu Moș Crăciun. Ți-aș povesti întâmplarea, dar e cam lunga. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu,niciodata.

| qwertpro a răspuns:

Salut,uneori parintii ne mint de dragul nostru, pentru ca in unele cazuri minciuna poate aduce mult bine. Uite o situatie personala, la varsta de 10 ani trebuia sa fiu operat,si eram speriat, insa mama mi-a spus ca nu voi primi injectii si voi sta putin timp caci stia ca de altfel nu voi pleca la spital, desi apoi mi-am dat seama ca m-a mintit, pentru ca nu a fost asa cum a zpus ea, dar a facut-o pentru binele meu pentru ca de nu ma operam era sa fiu intr-o situatie rea.Parintii nostri uneori ascund adevarul pentru a nu ne stresa cu problemele lor, dar depinde si de varsta pe care o avem.