| dienutzam a întrebat:

Particip la concursul Kubeti vanatoarea de vampiri si am urmatoarele dubluri: 1x apa sfintita, 1x usturoi, 4x oglinda, 2x tarus, 1x soare, 1x scut.
Am nevoie de Tulpina de trandafir, Carte de vraji, Sageata de argint, Puterea vrajitorului. Cine face schimb cu mine?

Răspuns Câştigător
| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Iti dau eu Sageata de argint si Puterea vrajitorului simi dai "Apă sfinţită","Scut". ok baga id :cheky_smile. 3k50

7 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

Imi dai o oglinda si iti dau un soare. vrei? pe privat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am nevoie de oglinda iti dau 8 insigne baga id bogdan.paul

| luciia a răspuns:

Buna am eu carte de vraji si vreau scut. add: lucia.lucicutza

| luciia a răspuns:

Am eu carte de vraji da`mi scut pe privat!

| didi_5122 a răspuns:

Am eu nevoie de scut id meu deisy_alina te rog mult

| didi_5122 a răspuns:

Am eu nevoie de scut te rog mult.id meu deisy_alina

| didi_5122 a răspuns:

Iti dau carte de vraji da-mi scut. id deisy_alina plss