| AlexDorinel a întrebat:

Partidul AUR a obținut procente mai mari în rândul categoriei de varsta 18-35 ani decât cei 60+, asta inseamna ca tinerii sunt mai nationalisti sau ca astea vor sa scoată restricțiile și automat tinerii ii votează ca să poată sa umble noaptea pe străzi?

14 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

''si automat tinerii ii votează ca să poată sa umble noaptea pe străzi?' bingo

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cei mai in varsta nu se iau dupa toti exhibiționistii politici: sunt mai rationali, gandesc si analizeaza ce pot face cei care candideaza.

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutElian1990 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Gluma sunt cunostintele tale. Decat sa stai aici pe site ai pune mana sa studiezi ca esti prastie in cunostinte.

| gemeni6226 a răspuns:

Varianta 2.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Așa a vrut Dumnezeu să fie.

| Werrich a răspuns:

Inseamna ca tinerii vor sa ramana in tara, AUR nu este la guvernare deci nu poate sa dea ordonante de urgenta.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimboy17year a răspuns:

Eu unul votez aur pentru ceea ce spun fa fac, deși după cum l.am văzut eu pe Simion e la fel de excroc ca ăștia, sper totusi doar sa mi se "pară"

| suntserios a răspuns (pentru Anonimboy17year):

Si ce au facut din ce spun? In afara de scandal?

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimboy17year a răspuns (pentru suntserios):

Încă nimic, dar acum nu pot decât sa vorbească omule, dacă vor obține macar un 25%la alegeri vor rămâne acolo unde sunt acum si vor avea o putere mai mare de decizie si coordonare, dacă nu vor fi dați afară din guvern. Asta ca sa înțelegi, acum nu pot decât să vorbească si sa blocheze ordonanțele hotilor din cele 2 partide aliate, care până acum se mâncau că câinii si acum de pupă in fund. Daca va mai veni o schimbare in Romania, aceasta va veni de la AUR, dacă nu... Oricum suntem aproape pierduți ca nație.

| suntserios a răspuns (pentru Anonimboy17year):

Sa ne fereasca sfantul ca aur sa aiba 25% in parlament. In momentul ala Romania e distrusa. Sper totusi sa nu fie atatia imbecili care sa vrea raul tarii incat sa voteze in continuare aur.

| Sky7 a răspuns:

Tinerii vor oameni noi in politica, batranii voteaza tot cu partidele vechi