| anonim_4396 a întrebat:

Pe 04.03.2011 vineri la romani au talent, a fost un baiat care a cantat o melodie compusa de el, aveam 18 ani si era somer, de la 14 ani s-a mutat singur si s-a last de scoala ca sa lucreze. deci cum se numeste melodia. sau un link. ceva cu ea.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| valy31 a răspuns:

Http://romaniiautalent.protv.ro/......alent.html
Pe baiat il cheama Tutu Adrian, iar melodia a compus-o chiar el.:)

3 răspunsuri:
| neededspark a răspuns:

Poti sa revezi emisiune "Romanii au talent" de pe 4.03. 2011 pe http://neededspark.blogspot.com/2011/02/romanii-au-talent-video.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu-mi place demihai petre, nu merita sa fie in juriu

| carina75 a răspuns:

Nu cred ca are link sau e postata pe net, ca a compus-o special pentru. concurs.