| capsunica45 a întrebat:

Pe 2 aprilie va veni o prietena la mine si vreau sa ii fac o surpriza. Am vrut sa cumpar jeleuri ca sa fac acel chellenge cu jeleuri dar nu am gasit. Puteti sa imi dati idei?

Răspuns Câştigător
| IAmTheLegendary a răspuns:

Jellybeans challenge suna interesant. happy. Mai bine uitati-va la un film horror, sau... faceti party in pijamale. o petrecere cu ceai... sau jucati mima, chiar ar fi interesant. happy

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

JEEELEEUUURIII?
ce frumos crying

| Idkidk a răspuns:

Fă-i o petrecerte surpriză, cu multe decoraţiuni şi cu tort! Şi fă nişte jocuri distractive! Sau vă uitaţi la un film pe televizor sau laptop!

| capsunica45 explică (pentru Idkidk):

Multumesc

| Idkidk a răspuns (pentru capsunica45):

Cu plăcere!