| valentinox a întrebat:

Pe ce loc credeti ca va termina sezonul echipa F. C Steaua Bucuresti?

6 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Cu ce are acum, ar trebui sa ia locul unu, dar ilie dumitrescu nu are mana de fier cum avea piturca si nu are calitatile lui piturca ca antrenor.

| Ionutzz97 a răspuns:

Sunt fan steaua si cred ca va termina pe locu 1

| FanMJJ a răspuns:

Sunt stelist deci pe locul 1, dar ca sa fi realisti pe 3-4

| iony_2997 a răspuns:

Fiind stelist imi pun toate sperantele sa fie pe locul 1 dar daca nu ne multumim si cu 2 sau 3big grin

| Sua a răspuns:

In primele 3, cred euwinking

| MadNNNeS a răspuns:

La ce lot are ar trebui locul 1 dar daca Becali se baga peste Ilie Dumitrescu va termina pe locul 6 ca si anii trecuti.