| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce site gasesc barbati de companie? Am cautat cativa dar slabe sanse sa se lege ceva.

23 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt din Cluj. Eu sunt gata întotdeauna, așa am învățat eu, când eram pionier.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Nu sunt din Cluj

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am prieteni peste tot. Și ei sunt gata.

| Drimmero a răspuns:

Fereasca...trebuie sa fii prea disperat/a sa cauti asa ceva, sa n-ai scop in viata.

| Celcestietot a răspuns:

Așa ceva este imoral.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

De,soluții de criza

| LPCTSTR a răspuns:

Cine mai face asa ceva in 2020?

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Dar ce voi bărbații când vă căutați femei de companie e de bine indiferent de an, așa-i? Dar noi femeile ce avem? Nu ne permitem și noi să avem parte de ce trebuie?

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu caut femei deci nu inteleg cui i te adresezi.

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Ție,că cu tine vorbeam! Mai e careva in comentarii la întrebarea asta? Doar tu mi-ai răspuns.

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am raspuns la mesajul privat.
Barbatii sunt infometati de sex, rar gasesti femei cu acelasi apetit.

Daca nu-ti convine, fa-te "domnisoara de companie" sub acoperire happywinking daca e, mai si faci un ban pe urma placerilor "trupesti".

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Regret,nu pot face tot ceea ce face o actriță xxx. Doar normal și atât, fără pe gură sau in fund.(daca mă înțelegi)

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci nu vrei, ori e sex, ori nu mai e rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Nu-mi place chiar orice fel de sex, totuși. Nu sunt jucărie, ce naiba? Sunt om.

| oglindasultanului a răspuns:

Am ras bine la asta. Ei nu-s asa pusi la dispozitia nimanui precum femeile, joburile alea exista pentru femei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde ești?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

București

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Păcat. Îți doresc mult succes happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

M-aș muta undeva dar nu știu unde. Poate cunoști pe cineva din București.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce vrei sa te muti? Neapărat în București? Nu cunosc pe nimeni acolo.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate schimb ceva în viață.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce îți lipsește? Ce ai vrea sa schimbi? Cauți cu adevărat relație serioasă? Sau doar companie? Ce tip de băiat cauți?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate asa îmi găsesc un job nou,cunosc oameni de calitate. Așa mi s-a spus aici pe TPU"Schimbi locul,schimbi norocul." Caut unul serios, dar sa fie serios până la capăt. Nu să mă îngroape cu texte de genul "aia nu vei reuși, vei claca și boci pentru că ești femeie" și "ți-am zis eu că am avut dreptate?", minciuni, placeri trupești care poate mie nu îmi plac(totuși nu sunt jucărie sexuală), să mă trateze ca pe o femeie adevărată. Îl voi răsplăti cu loialitate și iubire, nu cu înșelat și bătaie de joc.