| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce site pot gasi persoane cu care sa comunic?

14 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ești o capodoperă.

| danay72 a răspuns:

Poti socializa si aici, dar cel mai important e sa comunici fata in fata cu cineva pe care il vrei ca prieten, pentru ca oamenii pot ascunde ceea ce sunt.

| oprescudorin11 a răspuns:

Depinde ce vrei sa comunici! Exista situri de oligofreni, exista situri de 'rockeri, exista si bordeluri, exista si situri de muzica culta, exista si, orice se poate sau nu pe lumea asta. In ce domenii te-ai recomanda?

| Brockblack a răspuns (pentru oprescudorin11):

Muzica.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru Brockblack):

Da! MUZICA! Ce-i cu ea? E cel mai DELICAT mijloc de comunicare! E absolut FANTASTICA, dar voi nici nu stiti!

| oprescudorin11 a răspuns:

Dar iti recomand cu multa caldura pe unul, sa-mi amintesc cu copy -paste, parca ShaOfHatred. Cu asta sigur iti vei mari starea pe care o ai, mai mult, vei castiga si premiul de cel mai interesant handac si pitic contemporan!

| deeeaqq a răspuns:

Clar nu pe site ul ăsta.

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ti trebuie un site, du-te si intalneste oameni reali

| oprescudorin11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde sa gasesti? Toata lumea (zombii) au casti la urechi si plimba o caranmida in brate sau un element de ceva care seamana cu o placuta de gresie!
Daca-i scoti castile din asa numita (fosta ureche), iti risti viata!
Sunt 'Grepturi europene, o civilizatie totusi!"

| anonim_4396 explică (pentru oprescudorin11):

Nu generaliza, exista persoane cu care poti sa comunici. Cat despre faptul ca asculta muzica si stau pe telefon nu e o problema, toti facem asta. Nu ai de unde sa stii, poate acele persoane au avut o zi mai proasta de au reactionat asa.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru anonim_4396):

OK
Atunci ar exista o solutie pe termen lung, ca fiecare sa=si exprime 'limbajul ' in care poate comunica! Daca de asta e vorba! Tehnica? NU!
Aia o avem cam toti, telefoane, tablete, psihologi sau politisti!
Sa definim CORECT termenul de COMUNICARE!
Mai intai de toate, in model KANTIEN as propune, sau poate s-au nascut matracuci mai destepti in organizare!
Stim mai multi ca comunicarea este mai mult sau mai putin favorizata in functie de profilul persoanei.In opinia mea, hotii, jigodiile, se inteleg doar prin semne!
Oricum nu cunosc 'limbaje'!
Scorpionii, ca zodie...alte excremente ale societatii... porcii. Inteligenti TOTI!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oriunde dar nu aici fiindca persoanele nu sunt de incredere.Dar cel mi bine ar fi sa iti faci prieteni reali cu care sa comunici fata in fata.Bafta

| CdeMetal a răspuns:

Realitate.