| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce va cheltuiti banii?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe tot ce mă ajută să exist și să supraviețuiesc.
Pa, pa.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Carti si ciudatenii care imi sar in ochi.De restul se ocupa parintiihee hee

April
| April a răspuns:

Pe tot ce familia mea are nevoie:scoala, casa, vacante, etc.

lolita
| lolita a răspuns:

Pe palata facturilor, cumparaturi pentru casa, cumparaturi pentru bebe, haine pentru mine, iesiri in oras etc. de cheltuit ii cheltui, nu-mi place sa ma bani rolling on the floor

| Alisa a răspuns:

De obicei pe haine si cadouri pentru cei dragi. love struck

| cristi202 a răspuns:

Pe tot ce se poate cumparahappy.

| maiabia1995 a răspuns:

Totul e pe bani, mai putin aerul.

| BuBuLyNa a răspuns:

Pe de toate laughing
1.haine
2. dulciuri
3.placinta laughing (glumeam)

| Pupily92 a răspuns:

Haine, credit pe telefon.majoritatea banilor ii stric pe mancare la scoala laughing in fiecare zi cate 5 lei...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine ma intereseaza doar facturile atita tot.Pe respectiva restul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe tot ce se poate cumpara. Dar, ceea ce-mi doresc nu se cumpara asa ca, adun acolo, sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pantofi copii, rechizite copii, haine copii, jucarii copii, carti copii, mancare copii, gradinita copii, fondul clasei copii, si cu ce ramane repar lucrurile stricate de...copii.