| nevermatch a întrebat:

Pe cine votati userul anului?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pot sal votez pentru ca e deja ales din trecut

| danbnz a răspuns:

Raed Arafat

| RAY a răspuns:

Floareasoarelui26,din ce am observat eu are cele mai multe răspunsuri câștigătoare pe anul asta, nu sunt de acord cu a vota un user care are multe răspunsuri, politica TPU trebuie schimbata, trebuie sa fie răsplătit cel care are cele mai multe fundițe per anul acela

| Drimmero a răspuns:

Vexx ))) a intrat direct intr-o galerie selecta a site-ului.
As vota-o pe supa dar n-are nicio sansa in fata Jasminei sau altora de genul, din pacate.

| Celcestietot a răspuns:

Te votam pe tine, dar nu ai 600 de raspunsuri laughing

| SilentRain a răspuns:

Pe mine

| mentholinks a răspuns (pentru SilentRain):

Si eu.

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Nu,tu ma votezi pe mine

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nu mai vorbi cu mine, te-ai plâns la Admina că cică sunt prea agresiva

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Nuuuu cum poți sa zici asa ceva crying

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Tu ai fost... Divorț

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Nu-i adevărat, n-am fost eu!
Dar stai, noi nici nu eram căsătoriți.

| gemeni6226 a răspuns:

Ioandelasal sau doarbogdan.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu prea merită nimeni titlul anul ăsta. Bine, și în ultimii 2 ani câștigătorii au primit titlul tot din lipsă de absolut orice fel de concurență. Din simplul motiv că oamenii în general mai au și altă treabă decât să stea pe TPU.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dar pentru titlul acesta "ajutăm" aici, nu pentru că ne place și o facem cu drag? Căci e ca și cum ai ajuta o bătrânică să treacă strada, apoi îi spui:"Mamaie scoate banu' fiindcă te-am ajutat".În realitate dacă facem bine și așteptăm apoi răsplată, sau ne purtăm frumos și facem bine doar până obținem un lucru anume, astea nu te fac un om bun ci un prefăcut.

| Dany833 a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Batranica fiind Jasmina?

| Jus7t a răspuns:

Caste.