| RaulAndrei2002 a întrebat:

Pe gta 5 am inceput sa fac toate misiunile speciale ca sa le termini si mi-au mai ramas 3 cu Franklin deoarece dupa misiunea "Pulling another favor" mai urmeaza inca trei, iar urmatoarea e "Pulling favors again". Acum, mie, la profilul lui Franklin imi arata ca am o misiune de facut, dar pe harta nu imi arata nimic. Pot face ceva in legatura cu asta? Vreo solutie?

8 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Descarcă salvarea jocului full, şi gata!

| RaulAndrei2002 explică (pentru mudokins78):

Am incercat si asta dar nu a mers...

| mudokins78 a răspuns (pentru RaulAndrei2002):

Merge! Dar nu şti tu cum să pui salvarea în folder!

| RaulAndrei2002 explică (pentru mudokins78):

Ok, in primul rand sunt pe cosola (ps4), ma poti cumva ajuta atunci?

| mudokins78 a răspuns (pentru RaulAndrei2002):

Cu atât mai bine că eşti pe consolă!
Se poate şi mai uşor.

| RaulAndrei2002 explică (pentru mudokins78):

Imi poti explica, te rog, cum?

| RaulAndrei2002 explică (pentru mudokins78):

Ma poti ajuta?