| Fabiano21 a întrebat:

Pe iunie am facut 18 ani si abia in august m-am dus la secretariat pentru cerere dar mi-a spus ca alocatiile vor veni in noiembrie si nu am mai completat nimic, dar nu stiu daca sa cred. Sa astept sau sa ma mai duc inca o data daca tot a inceput anul scolar? De ce mai am nevoie pentru alocatie?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Mai bine te duci si discuti cu secretara, tot aceasta iti va spune sigur de ce ai nevoie, nu repetentii de aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Într-adevăr, alocațiile pot întârzia. Eu acum 8 ani am făcut cerere în toamnă, prin Septembrie, și mi-a venit tocmai prin Decembrie.