| anonim_4396 a întrebat:

Pe langa mancarea principala pe care o mananc, normal, zilnic, ce altceva mi-as mai putea cumpara ca sa mananc?

Conserve sau ce imi recomandati?

Stau la camin, deoarece scoala e departe de casa mea, in alt oras si as avea nevoie de sugestii, deoarece nu vreau sa stric banii doar pe dulciuri care nu imi tin de foame.

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Ti-as recomanda sa cumperi un aparat de gatit cu aburi si cu acesta iti poti prepara peste, pui, orez, legume si ies chiar foarte gustoase daca le pui cateva arome peste. Iesi mai ieftin apoi decat sa dai pe mancare semi-preparata ori conservele care sunt pline de E-uri si conservanti. https://www.emag.ro/......DWD9GJBBM/