| anonim_4396 a întrebat:

Pe o scară de la 0 la 10, cât de autocritici sunteți?

29 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

7.

| RAY a răspuns:

10,apreciez și critici constructive și învăț mereu cât timp am și eu liber, tu Cristina?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Cred că 7.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cam 7.

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns:

~6.67

| SilentRain a răspuns:

Depinde de situatie, asi zice 5 cu indulgenta

| Sofer a răspuns:

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cum se zice corect: Nu am ce face sau n-am ce face?

| anonim_4396 explică (pentru CodrutElian1990):

Ambele variante sunt corecte.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu ai ce face atunci stii ce trebuie sa faci, ca nu pot scrie aici. O poti face oricarui barbat.

| anonim_4396 explică (pentru CodrutElian1990):

Ai avut o zi grea?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca acolo doar te duce mintea, slaba nadejde sa te indrepti. Pui niste intrebari de sta pisica in coada. Eu iti propun sa mai mergi cu mintea la curatat.

| anonim_4396 explică (pentru CodrutElian1990):

Unde mă duce?
Apropo... știi o curățătorie ce prestează servicii de calitate?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, fiecare spital mare are asemenea spalatorii. Ca unii, desi au capul rotund li se aduna mizeria psihica in colturile lui.

| anonim_4396 explică (pentru CodrutElian1990):

E un paradox.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa cum este si mintea si gandirea ta: om adult sau chiar matur cu minte de copil.

| anonim_4396 explică (pentru CodrutElian1990):

A-ți păstra mintea de copil e o metodă de autoapărare și chiar de conservare într-o lume absurdă și sufocantă...nu crezi?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, deoarece daca ai minte de copil gandesti infantil. Gandirea infantila este o boala psihica ce apare ca urmare a nedezvoltarii creierului. Ceea ce vrei sa spui tu este altceva: sa pastrezi in gandire inocenta copilariei.

| PainTech a răspuns:

Probabil 10. Dar depinde de dispozitia mea pe moment.

| Apokales a răspuns:

0 pentru ca nu-s in stare de nimic. laughing

| NotNamed a răspuns:

| ShaOfHatred a răspuns:

7-8 cam așa. Mai adaugi și self-roastul pe care-l fac și sunt pachetul complet

| DonEduardo a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

7. Mă critic, dar nu e 10, pentru că din păcate nu mereu mă și corectez.

| blairelovesmusic a răspuns:

13.

| AndrElle a răspuns:

4-5

| VictorJulien a răspuns:

10+

| Gusticel a răspuns: