| Lungu_Alexandra_1998_MxtP a întrebat:

Pe scurt, as vrea sa-mi fac un tatuaj cu numele sau initialele fratelui meu.Am cautat pe google dar n-am gasit decat d'alea imense... As vrea ceva mic. Vreo idee? Numele sau este Vlad Stefan.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Stai cuminte deoarece va veni vremea ca sa regreti o astfel de hotararea. Indepartarea unui tatuaj facut profesionist este destul de costisitoare si grea.

| StefiChan8D a răspuns:

Poti face unul mic doar cu initialele si un scris care iti place pe gat sau pe incheietura, la glezna, pe deget, pe umar, si mai cauta idei sa nu se inteleaga ca e iubitul tau, ci fratele tau.

| AleisterHN a răspuns:

Te lasă maică-ta să-ți faci tatuaj?