| PedoBarbie a întrebat:

Pe tine ce te sperie?

26 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ma sperii atunci cand vad serpi, dar si prostia umana si fetele care isi incep viata sexuala inca din frageda copilarie.
O zi bunahappy

| Furculingură a răspuns:

Broaştele.
Nu mi-e frică de absolut nimic, decât de broaşte. Nici eu nu ştiu sigur de ce, sunt inofensive până la urmă.

| Musique a răspuns:

Deciziile definitive, ce gândesc ceilalți și să mai greșesc.
Baftă!

| KodrutZ a răspuns:

Dimensiunea incomensurabila a prostiei si rautatii care ma inconjoara.

| Lynna a răspuns:

Ma sperie neprevazutul, viitorul, sa nu fiu pregatita pentru orice... (A, da, si serpii. Astia ma sperie mai mult decet oricelaughing).

| OnuOnulică a răspuns:

Șerpii pur și simplu îi detest.

| zurick a răspuns:

Faptul că nu o să pot să mai mișc.

| Dariusuu a răspuns:

Necunoscutul şi lumea asta bolnavă.

| Duucu a răspuns:

Spațiile mici și ora de franceză.

| ElenaSA a răspuns:

Ma sperie intamplarile neprevazute si tragice. Ma duc cu gandul ca nu-ti poti controla propriul destin.

| mODIN a răspuns:

Manelele

| drogh a răspuns:

Viitorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porumbeii. Sunt nişte sălbatici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma sperie faptul ca tineretul din ziua de azi au alte preocupari.Practic nu mai avem un viitor sigur cu ei.Ma sperie de asemenea si faptul ca cei de sus, din varful piramidei au facut asta si au reusit sa intoarca privirile tinerilor de la un anumit tel.In doua trei cuvinte, mi-e frica de acea globalizare, un singur stat, in care vom fi nu mai putin de sclavi controlati.Mi-e frica de frica care o am.

| Madayna a răspuns:

Cutremurele

| Peaches a răspuns:

Singuratatea.

| MissDevilish666 a răspuns:

Profa de mate sad.

| Swan39 a răspuns:

Viaţa în sine poate fi înfricoşătoare uneori.

| Zerathull a răspuns:

Apa worried

| PedoBarbie explică (pentru Zerathull):

De ce te sperie apa?

| Zerathull a răspuns (pentru PedoBarbie):

Pur si simplu nu o suport, mai ales cand intra in ochi si nas.Imi da senzatia de inec sad

| caramela a răspuns (pentru Zerathull):

Bine punctat..am si eu frica de apastraight face nici nu ma apropii de ea.

| Zerathull a răspuns (pentru caramela):

Din cauza acestei frici, nu pot merge cu prietenii la mare, la o piscina sau alte ocazii de genu'.E destul de naspa happy

| PedoBarbie explică (pentru Zerathull):

Ce prostii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PedoBarbie):

Nimic sunt un semizeu laughing rolling on the floor

| Teodora_Dascalasu_1982 a răspuns:

Ma sperie intamplarile neprevazute si tragice. Ma duc cu gandul ca nu-ti poti controla propriul destin