| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi ce vă binedispune? Dar ce vă indispune?

14 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Sa ma joc la calculator, sa ma uit la TV, emisiuni, documentare, filme, joc pe telefon, discutii cu prietenii, plimbari, dus la piscina, si din astea.

| Catrice a răspuns:

TPU în funcție de zilehee hee

| SilentRain a răspuns:

In ultima vreme mai nimic
Oamenii de care suferă de boli mintale

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

1. Soarele dimineața, cafeaua, muzica la orice oră, prietenii, cărțile cu care rezonez, plimbările, mâncarea bună, sportul etc.
2. Gândul că o să vină din nou iarna :-&

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ma binedispun realizarile, ma indispun nereusitele.

| oglindasultanului a răspuns:

Acelasi lucu, in mod diferit

| Invictusman a răspuns:

Manelele ma indispun, cocalarii, oameni prosti.
Pe mine nu prea ma binedispune nimic, poate unele filme horror bune, fotbalul și atât, oamenii ma plictisesc.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Ar trebui să ne binedispună natura, animalele, căci de indispus o fac uneori oamenii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Persoanele la care țin.
2.Persoanele care mă sperie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bu! laughing

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buhuhu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu tu

| isemilia a răspuns:

Ma binedispune muzica, un serial bun, o persoana draga, sportul, invatatul despre ceva ce imi place, animalele, copiii etc.
Ma indispun anumite melodii, anumite persoane etc.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Ce ma binedispune : Prietenii adevarati,natura,mersul prin natura in picioarele goale, muzica, filmele, animalele.
Ce ma indispune? : Nedreptatea, oamenii rai.