| GoldenZenith a răspuns:

Tocmai ce i-am răspuns la prima întrebare. Deja m-am saturat sa tot vad chestii de genul, imi strica moralul laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Si pe mine, acest user ne baga in depresie, o sa ne sinucidem in grup sau o sa jucam balena albastra

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Sa nu isi tai venele? https://www.tpu.ro/......una-mai_1/

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Deja m-am apucat. Îmi scriu numele cu lama pe picioare. crying

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Surioara te rog nu te sinucide inca vei pierde intrebarile de maine

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Https://www.tpu.ro/......l-mai-vad/
sa nu nu citesti ok

| drutzix a răspuns (pentru RAY):

Daca si le taie macar sa tina minte - Le tai perpendicular pentru atentie si paralel pentru rezultat. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu, nu ma deranjeaza. Si eu am trecut prin teama de moarte acum cativa ani si sunt sigur ca voi mai trece. Ajungeam sa sper ca cineva o sa inventeze un leac pentru batranete, citeam despre viata de apoi (rai si iad), ma gandeam cum o sa arate inmormantarea mea, cine o sa vina, daca o sa vina cineva, sicriul, vremea, imi imaginam tot cadrul asta, de sute de ori pe zi. Nu poti intelege daca nu ai trecut printr-o depresie.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Am trecut

| Victor453 a răspuns:

Nu ma deranjeaza, e treaba lui, poate ajunge greu la dinsu ce inseamna viata

| RAY explică (pentru Victor453):

De unde esti din moldova?

| Victor453 a răspuns (pentru RAY):

Chisinau)

| RAY explică (pentru Victor453):

Jesus ne despart mii de km, eu Timisoara

| Victor453 a răspuns (pentru RAY):

Mii de km, se mai intampla))

Răspuns utilizator avertizat