| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi nu va deranjeaza cand va intalniti intamplator in lift cu un vecin oarecare si ala se apuca sa vorbeasca r*haturi cu voi? Adica serios acum, de ce Doamne iarta-ma m-ar interesa pe mine sa vorbesc cu un strain cu 2754 de ani mai batran? Chiar trebuie sa imi iau un tricou si sa scriu pe el "Ma doare in c*r de existenta ta"?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Eu evit astfel de incidente urcand pe scari. laughing

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca batranii sunt singuri si ai nevoie sa vorbească cu alții... Dar mna dau de astia pe care ii doare in borta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Liftul te duce 2-3-6 etaje, dar sa vezi cand incepe sa-ti vorbeasca taximetristul...

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"Ce doamne iarta-ma m-ar interesa pe mine sa vorbesc cu un strain cu 2754 de ani mai batran?"

Dar dacă ar fi fost un tinerel, in locul moșului, ți-ar fi plăcut?
Degeaba îți iei tricou cu mesaj, că ăla nici nu mai vede să citească, decât dacă se "lipește" de tine in lift.

| Emma30555 a răspuns:

Ești răutăcios. Oamenii au nevoie sa socializeze, unii o fac cu oricine și se întâmplă să găsească și persoane receptive, se simt singuri probabil sau sunt obisnuiti asa din tinerețe când lumea era mai deschisa într o comunitate mica. Recunosc ca mai sunt și unii agasanti

| anonim_4396 explică (pentru Emma30555):

Cel despre care vorbeam era agasant. Incerca sa se bage in viata mea personala cu tot felul de intrebari nepotrivite, si nu stiu de unde pana unde.

| gemeni6226 a răspuns:

In afara de faptul ca m-ai facut sa rid copios ti-as spune ca eu patesc la fel dar nu cand sunt in lift ca nu am (bloc 4 etaje stau)ci cand merg sa platesc cheltuieli scara la responsabila vrea sa-mi faca mereu capul calendar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu numai in lift. Se întâmplă și pe stradă. De exemplu, odată s-a oprit un bărbat cu mine să mă întrebe dacă știu unde stă nuș cine. După ce i-am răspuns că nu știu de persoana respectivă, a început să mă țină de vorbă vreun sfert de oră. Eu stăteam pe bancă, așteptam pe cineva și l-am lasat să trăncăne până a venit persoana pe care o așteptam. laughing

| Bruno92 a răspuns:

Nu am lift

| Bruno92 a răspuns:

Puneți căști in urechi când mergi cu liftul să eviți fosilele