| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi nu va dispera întrebările în care băieții spun ca au făcut sex protejat cu iubitele lor, fără sa ejaculeze și la final cu prezervativul intact, dar la final întreaba dacă pot rămâne iubitele însărcinate?

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Altii o fac neprotejat, in 3-4 numere, se termina peste tot, apoi raman socati cand afla ca-i gravida.
Mai bine sa pari prost intreband, decat sa confirmi prin fapte.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ba da. Dar e normal. Cand faci sex si te gandesti ca ai putea sa iti lasi partenera insarcinata este normal sa te intrebi asta. Nu vrei sa stii cate intrebari isi pun fetele despre asta dupa ce fac.

| Andreeush a răspuns:

Nu.
Pe mine mă disperă ăia care fac sex neprotejat și după vin pe TPU și întreabă ce riscuri de sarcină sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mă disperă, dar în schimb, mă amuză.
Dar există întrebări şi mai rele de atât.Era o fetiță pe aici, nu demult, care se temea să nu fi rămas gravidă după ce s-a ma$turbat cu o cariocă. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Săraca rolling on the floor

| Paul754880338 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca ar fi ramas, ma intreb cu cine ar fi semanat copilul? :-))

| anonim_4396 explică (pentru Paul754880338):

Păi se spune că băiatul seamănă cu mama, iar fata cu tatăl, acum depinde ce ar fi ieşit.Deci ori un băiețel ori o mini cariocă. big grin

| Clytia a răspuns:

Ba da. Mulți inconștienți. Habar nu au ce implică unele lucruri, dar totuși le fac, de multe ori fără să se gândească la consecințe.