| Ramo137 a întrebat:

Pe wattpad care e diferenta dintre biblioteca mea si lista de lecturi? eu le pun la biblioteca.dar nu vad mare diferenta intre cele doua.
si pentru cine e interesat/a m-am apucat sa scriu o carte noua :)

http://www.wattpad.com/story/33578149-cartea-cu-de-toate

Răspuns Câştigător
| IDede a răspuns:

Cand adaugi carti in,, Biblioteca mea '' ele sunt private. Adica doar tu poti vedea ce carti citesti insa cand faci o lista de lecturi, toata lumea iti poate vedea lista.

2 răspunsuri:
| Moldoveanu_Elena_1990 a răspuns:

Daca ai carti in lista de lecturi poti sa le citesti doar daca ai internet.Asta e diferenta. Daca vrei poti sa te uiti si la cartea mea si sa-mi spui ce parere ai -