| AnonimMareMareMare a întrebat:

Pe Youtube, daca am videoclipuri puse si mi se activeaza monetizarea la cont, se monetizeaza toate? Sau selectez eu ce clipuri sa monetizez si ce clipuri sa le las fara monetizare?

Am vazut ca unele instrumentale sunt free for non profit use si ma gandesc ca daca las videoclipul nemonetizat, nu patesc nimic
Dar nu stiu daca pot sau nu sa monetizez/demonetizez ce videoclipuri vreau de pe canalul meu

1 răspuns:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Monetizarea se face manual fiecarui videoclip pe care il incarci