| raMLesS a întrebat:

Pentru 2022 ce planuri aveti? Ce v-ati propus sa faceti si sa realizati in acest an?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vreau sa imi schimb proprietatea in UK, prin 2023 aprilie e posibil sa ma relochez. 2022 urmeaza cu masina noua si jocuri noi de PS5

| Drimmero a răspuns:

Sa ma insor, daca sunt doritoare sa nu ezite sa ma contacteze, mai ales daca sunteti pline de bani! Doar nu vreti sa ducem o viata plina de lipsuri...

| raMLesS explică (pentru Drimmero):

Daca vrei iti trimit eu cateva, ti-am spus ca sunt plin de gagici... ma dispera jur, si in plus e foarte riscant, mereu am frica sa nu ma prinda vreo una cu alta, nu ma crezi iti arat dm-urile.
Iti trimit si tie ca stiu eu una cu bani multi care pleaca in Maldive luna asta si sta acolo vreo 2 saptamani.
Nu e cine stie ce da are un c*r, valeu... bine e si putin plinuta da merge.

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Mă ofer voluntara, eu aduc banii tu gătești laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Nu erai barbat?

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

In funcție de zi mă metamorfez in fata sau băiat
Luni- fata
Marți- băiat
Miercuri -fata
Joi -baiat
Și tot așa big grin

| raMLesS explică (pentru Drimmero):

E empty... Da si mie link-ul de la grupu vostru de disc.

| Drimmero a răspuns (pentru raMLesS):

Nu mai avem discord, s-au desfiintat

| raMLesS explică (pentru Drimmero):

Ma gandeam ca vrei si tu o sotie da daca tu zici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Toate femeile să apeleze la mine happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti bi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

happy
Nuuu. Prefer DOAR bărbații!
S-a întâmplat să sărut în trecut și femei ( doar sărut și mângâieri ) iar diferențele sunt enorme!, de la cer la pământ, aș putea spune, sărutul cu o femeie e echivalentul cu a săruta o cărămidă sau o piatră de pe marginea drumului, indiferent cât de talentată, frumoasă, erotică etc e... pe când cu un bărbat e cu totul altceva, unul talentat te poate face să nu mai simpti pământul sub picioare.

Replica e destul de veche, dintr-o parodie credeam că toată lumea o cunoaște.
https://youtu.be/k93T-k4aOcM

Îți doresc - pentru noul an- că toate femeile -cu bani cu tot- să apeleze la tine laughing

| Hammurabi a răspuns:

Nimic.
Am 32 de ani. Sunt la vârsta la care doar voi beneficia de ce am realizat până acum.
Iar la vară voi veni în RO. (dacă se va termina cu rahatul ăsta de virus)

| J0B0MAT a răspuns:

Voi vă faceți planuri?!

| Lukasssz a răspuns:

Sa gasesc o sugar mommy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să mă urc pe un zgârie-nori și să fac cel mai riscant selfie.
La înălțime, baby!

| raMLesS explică (pentru anonim_4396):

Vorbesti serios? Macar sa si faci, asa spun si eu ca vreau sa ma leg de aripa unui avion da nu prea e posibil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Ha ha. Mai bine mă teleportez în Triunghiul Bermudelor sau într-o gaură neagră.
Promit că fac live de acolo.hee hee

| raMLesS explică (pentru anonim_4396):

Da vezi ca n-ai net acolo, sau na, daca tu vrei du-te, poate asa scapam si noi de tine :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În primul rând să devin mai puțin sălbatică, să mă las îmblânzită & domesticită happy
Să mă îndrăgostesc și să-mi găsesc prințul fermecător happy
Să călătoresc, să văd lumea, întotdeauna mi-am dorit să străbat lumea în lung și-n lat, să văd locuri noi, sper să fie un an potrivit pentru acest obiectiv
Să mă stabilizez din punct de vedere emoțional, spiritual
Să am parte de aventuri și experiențe noi & să mă bucur de fiecare clipă

| Arii2 a răspuns:

Lucruri care sa imi bucure sufletul happy si cum sunt genul care adora schimbarile si nu am stat in zona de confort o sa fie interesant.

| raMLesS explică (pentru Arii2):

Zona de confort? Ce e aia? laughing Toata ziua imi ies din ea si trăiesc cele mai faine experiente.