| mmtmx a întrebat:

Pentru baieti. De ce atunci cand sunteti cu tovarasii vostri va schimbati aproape complet la caracter? ( si cand suntem noi prezente dar si de exemplu cand vorbim prin mesaje si sunteti cu prietenii)

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai gandeste logic, daca e o fata intre baieti ai bunul simt sa nu vorbesti asa masculin si te mai controlezi, e lumea noastra masculina, cei drept masculi zilelor noastre nu sunt nici ca femeile de acum 50 de ani ca carater, uni nu toti

| SilentRain a răspuns:

Nu e pentru băieți, e pentru băieței
Pentru ca nu vor sa para sensibili

| mmtmx explică (pentru SilentRain):

Haha da, dar nu inteleg ce au de castigat prin asta. Admiratia prietenilor? Chiar nu pot intelege laughing

| SilentRain a răspuns (pentru mmtmx):

Nu o sa ii admire nimieni, doar le este frica sa nu facă de ras în fata băieților, îs ascund latura sensibila, oare cum asa sunt băieți învățat din copilărie, ceia ce este greșit, unii îs vor da seama de asta mai târziu în viata