| monicaaa17 a întrebat:

Pentru baieti, v-a fost vreodata rusine de erecția voastra in public? Sau ati vrut vreodata s-o ascundeți când erați in preajma unei femei?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De aia port chiloti sa nu sara peste tot

| Drimmero a răspuns:

Am patit in public de cateva ori sa se trezeasca Gogu', am incercat sa maschez cum am putut, erectia e ceva ce nu poti controla, e pur natural, confortabil nu te simti in tot cazul.

| Wr3nch a răspuns:

Nu pentru ca nu am avut erectie in public lollaughing Dar ii compatimesc pe cei la care li se vede castravetele, mai ales cand tipa la care se uita ii observa laughing)

| Sofer a răspuns:

Îmi era rușine dar acum încerc sa o las sa fie în evidenta sa se vadă.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu prea circul eu prin public ca sa mai si am erectii. Si chiar daca este sa circul, nu-mi amintesc sa fi avut vreodata... asta e, mi-a trecut vremea erectiilor involuntare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a întâmplat.la școală și la job da nimeni nu o observat că băiatul e jmecher