| sensualus a întrebat:

Pentru castigatorul a 9 milioane de euroi ( premiu loto), l-ai lasa pe iubitelu? :laughing

Răspuns Câştigător
| morningstar a răspuns:

Nu. La ce imi foloseste sa avem bani daca nu ne-am si iubi?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ah,daca tot ai scos suflarea femeiasca la mezat, ce te face sa crezi ca "iubitelu'" n-are in cont macar dublul sumei asteia?laughing
Pentru cele care ar conta, sunt sigura ca au avut ele grija, pentru celelalte nu conteaza!happy

| thegatekeeper a răspuns:

Nu am pe cine sa las, insa daca as fi in situatia respectiva, nu as face asta. Cel putin nu daca tin foarte mult la persoana aceea.

| sensualus explică (pentru thegatekeeper):

De mult timp, nu ai pe cine sa lasi? acel sentiment luminos si cald de a tine la cel dorit, nu are nici o implinire daca e umbrit de ciudata pasiune a intunericului, care te fascineaza.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Inevitabil mias parasi iubita si m-as duce in hawaii sa fumez marijuana

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

as lasao si pentru mai putin de atat rolling on the floor

| gingergirl1 a răspuns:

Nu,doamne fereste :X laughing

| qMiruq a răspuns:

Sincer nu, banii n-aduc fericirea.

| Anonymous1247 a răspuns (pentru qMiruq):

Banii aduc fericirea dar nu într-o măsură prea exagerată. Răspunsul la întrebare e categoric NU.

| Stepbystep a răspuns (pentru qMiruq):

Totusi, onesti sa fim, sa ai atatia bani e un lucru' asa frumos.e beton cand iti simti buzunaru' gros.ce cocaina care extasy iti vine energia cand iti curg banii din bancomat, amanetu' de la colt este acum un chiosc jegos...pana si vecinta de la trei parca iti zambeste frumos!

Concluzionand, adevar graiesti! Nu banii aduc fericirea, ci numarul lor!

| qMiruq a răspuns (pentru Stepbystep):

Corect, mii de scuze, am uitat ca traim intr-o lume asa materialista...

| Stepbystep a răspuns (pentru qMiruq):

Pai sa faci bine sa nu mai uiti!

| qMiruq a răspuns:

[Only God can judge me!winking]
Auzi in primul rand de unde stii tu ca sunt sarantoaca? In al 2-lea rand cum iti permiti sa vorbesti asa?
Eu mi-am afirmat punctul meu de vedere pur si simplu cu ce te deranjeaza asta si de ce sari de c*r in sus? Te crezi smecher[a]? Iti spun eu nu esti, controleaza-ti vocabularu c-ai s-ajungi rau in felu' asta, by the way nu ma cobor la nivelul tau sa te jignesc happy.

| AlexSmile a răspuns:

La cat de mult tin la prietena mea nu.