| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ce ati luat amenzi pana acum? Ati dat in judecata si ati castigat contestatia la amenda? Imi pare ca aproape in toate cazurile e mai bine sa platesti pentru ca aproape in toate cazurile esti vinovat si nu ai ce face. Eu am luat o singura data amenda cand m-a prins Garcea cu 78 in loc de 50 pe un deal de la intrare in Aiud. Nu am facut contestatie. Am platit si gata.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am luat mai multe amenzi pentru viteza. le am platit pe toate, de ce sa le contest daca am gresit?

1 răspuns:
| gemeni6226 a răspuns:

Pot sa zic ca sunt o norocoasa sau mai bine zis sunt destul de preventiva in viata mea nu am fost amendata.