| DianaArr a întrebat:

Pentru ce este Instagram-ul?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Este un fel de blog numai că poti să pui poze si videouri...
Oricum nu recomand sincer mie nu imi place...

O seară faină!

| Rakanishuu a răspuns:

Un site prapadit, conceput pentru a-ti pierde vremea mai mult timp in fata calculatorului.

| Madayna a răspuns:

Pentru postat poze, videoclipuri, pentru socializare, ca un mic Facebook big grin

| Planta55 a răspuns:

Pai este un fel de blog pe care pui numai poze si videoclipuri.

| NikolasXD a răspuns:

Pentru postat poze happy

| xBlackDreamx a răspuns:

Pai este un fel de blog pe care pui numai poze si videoclipuri. Poti edita culorile pozelor, luminozitatea, dimensiunea, etc. E destul de dragut programul. Nu prea il folosesc, dar e destul de ok.

| Blu3Li0n a răspuns:

Te poti lamuri singura http://www.zoso.ro/instagram/