| DragosConstantin a întrebat:

Pentru ce luptati voi in viata?

Răspuns Câştigător
| anonima1995 a răspuns:

Lupt pentru a ajunge cat mai sus. Lupt pentru fericire. Lupt pentru a fi un om mai bun. Lupt pentru a trece peste obstacolele vietii. Lupt pentru ca vreau sa le dau un exemplu celor ce se dau batuti. Lupt pentru ca viata este o lupta si vreau sa dovedesc ca pot iesi invingatoare din aceasta.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru o meserie.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Pentru mine, pentru fericirea mea si a celor din jur, bineinteles.Lupt pentru a deveni cineva, pentru a avea o meserie din care pot trai bine si pe care sa o iubesc, pentru a-mi gasi jumatatea si de a calatori in cele mai frumoase locuri ale lumii.

| Fiction a răspuns:

Nu stiu.dar probabil pentru mine si pentru visele mele.

| Xtadelo a răspuns:

Pentru mine.
Toti te vor abandona mai devreme sau mai tarziu. )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a fi o persoană bună, un prieten de nădejde, o soţie şi o mamă bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lupt în viaţă pentru ca eu să o duc bine. Atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum de curand am fost sa ma pocaiesc. Am renuntat la rock, nu mai beau, nu mai fumez, nu ma mai machiez, nu mai vorbesc obscen si nu ma mai uit la porno. Preotul mi-a spus sa ma fac asexuala, si m-am facut. In fiecare luna donez bani la biserici. Duminica ma duc la cantina sa hranesc oamenii strazii. De cate ori vad un caine pe strada, il iau si ii caut stapan. De 3 ori pe saptamana ma duc sa imi spun rugaciunea in fata Domnului J Chris Rupra Dupra. Deci eu lupt sa ajung in Rai. Peace and P.S Vand marihuana.

| LaNaibaa a răspuns:

Pentru fericirea mea.