| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei cae mi-au trimis mesje private(nony si mihaela) vreau sa va zic ca nu pot trimite mesaje. mie cand m-am inregistrat mi s-a trimis un e-mail pentru confirmarea adresei si din greseala l-am sters...si acum nu pot trimite mesaje...imi pare rau.am tot trimis mesaje pe TPU, contact, adminului adica si vad ca inca nimic...pffff.inca o data ma scuzati(nony si mihaela17)

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nony, vrei sa agatzi fetele pe privat ma? rolling on the floor

| Flav a răspuns:

Oana, nu e frumos ce-ai facut! Mesajele private raman private, indiferent de intentiile lui nony! Nu ti-a vorbit urat, obscen si nu te-a jignit deci n-ai niciun motiv sa-i postezi mesajul! Iti bat obrazul pentru asta tanara domnisoara.

| Flav a răspuns:

N-am inteles nimic din ce-ai spus. Iti bat obrazul c-ai afisat ceva ce trebuia sa ramana intre voi 2, ca de aia se cheama mesaj privat! Puteai asa bine s-o faci si sa-i raspunzi, fara sa arati ce ti-a scris, dar la felul in care ai raspuns acum, ma rezum a-ti ura doar o zi faina!

nony
| nony a răspuns:

K..ms ca ne-ai anuntat kiss

nony
| nony a răspuns:

Nu..era un simplu mesaj cu o simpla intrebare ..si mai usor cu agatatu ca poate te vede Bubulina si am incurcat-o big grin

nony
| nony a răspuns:

Flav.rolling on the floor.mersi de interventie, nu am vazut asta, acum mi-a aratat si mie cineva.
Ok, Oana uite care e treaba.In primul rand tu mi-ai trimis cererea de prietenie, indirect as spune ca tu ai avea ceva cu mine, nu eu cu tine.
Mesajul meu, daca il citesti cu atentie este o simpla curiozitate, nu ti-am cerut numere de telefon, id de mess.numele adevarat, absolut nimic.Nu vreau sa te ¨agat¨ sub nici o forma, pentru ca nu am incredere in ce se ascunde dincolo de un avatar cu ingeri.Se zice ca cea ce afisezi ti-ai dori sa fii.in nici un caz nu esti.
Mi-ai dat peste nas?!? Te inseli, te-ai facut de ras .crezi ca iti mai trimite cineva mesaje acum.
Ma opresc aici, ca nu vreau sa ma tragi in groapa in care esti ...pa.si o zi superba.

| BUBULINA a răspuns:

@nony deja am vazut. las ca discutam noi

| Rizer a răspuns:

Sa fii sanatoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha ha leutzita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nony
Astazi, 11:38 am
buna
Ce faci Oana, vrei sa fim prieteni. ce ai gasit tu la minehee hee?

din care punct de vedere ma intrebi acest lucru...happy1 un nu il poti cunoaste intr-o viata, apoi virtuallaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca nu mi-a vb urat ce as avea de ascunshappy.eu i-am raspuns aici pentru ca nu pot raspunde pe privat(am mai explicat situatia contului astuia)dar de ce imi bati obrazul te simti in aceeasi situatie.ai patit ceva de genu asta... te mustra ceva sau nu iti convine subtilitatea cu care ma intreaba aceste lucruri si totodata raspunsurile mele(adica nu tine)happy si inca un sfat pentru tine, nu judeca daca nu stiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc la fel, tin sa te anunt sau macar sa te informez ca TPU nu-i o pagina matrimoniala ci una socio-educationala, daca am nevoie de serviciile acelui lucru cu siguranta voi apela la acea pagina, in consecinta doar i-am dat peste nas, iar daca am dat aceste mesaje inseamna ca nu accept acest mod de abordare, ti se pare anormala atitudinea mea sau ilogica viziunea lor asupra modului grosolan de agatat...de marlanie ii plina lumea si indirect te inteleg ca esti baiat ...si de...cui sa ii iei apararea?

Stima, Oana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o sa mai pot trai fara mesaje primitehappy