| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Pentru cei care au cartela cosmote, am si eu o rugaminte!
Imi spune cineva ce extraoptiune imi pot activa cu doar 3 euro / lunar?
Daca nu stiti... imi puteti da amanunte de extraoptiunile voastre? straight face

plzz... dau si funda oh go on

2 răspunsuri:
| deea_7254 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii 1234 si la meniu alege sa afli despre extraoptiuni, asculta-le pe toate si alege-o pe cea care ti se pare cea mai convenabila! sau incearca la *100# si acolo tot asa afli detalii despre orice extraoptiune! baftawinking eu am activat extraoptiunea FREESTYLE (cu 1 cent pe min si 1 cent pe sms)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sms gol la 400 si ai 500 de mesaje, 500 de min in cosmote si 30 in alte retele...big grin