| laryyssaa a întrebat:

Pentru cei care au stat in camin grozavesti sau stoian militaru, cum vi s-au parut conditiile si cat ati platit pe luna?

Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Buna, am stat cazata in caminul Grozavesti si pot spune ca nu mi-a lasat o impresie foarte placuta.Era foarte murdar in camera si mai ales zidul, baia comuna si fete si baieti, unii gateau pe sala si era un miros ingrozitor, sincer nu vreau sa mai stau acolo niciodata.In privinta banilor este foarte ieftin, eu am stat 1 noapte si am platit 15 lei. Daca stai o luna platesti in jur de un milion jumate.