| Meme10Meme a întrebat:

Pentru cei care au YouTube. Sunt singurul care a dat de doi prosti care comentează prostii peste tot? Se numesc Răzvan și Andreea aduc Câștig Garantat. Mai au un cont cu sport. Pe ambele conturi au câte 1000 de subs și postează live uri cretine în care nu zic nimic. Cum a ajuns YouTube ul asa de jos?

2 răspunsuri:
| Hope1992 a răspuns:

Iti dai seama ca ppomenind te ei le faci reclama si poate incurajezi cativa de pe aici sa se duca sa le vada continutul. Fiecare face ce vrea pe acea platforma, tu poti sa urmaresti ce iti place, pana la urma la asta se refera libertatea.

| Meme10Meme explică (pentru Hope1992):

Aia o susțin pe extremista de Sosoaca.