| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care aveti telefonul nokia c3, cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Bună.
Am avut şi eu acum ceva timp. Îmi place că are bateria bună şi GPRS & Edge clasa 32 şi pentru marcă bineînţeles. Însă,ar fi un dezavantaj şi anume faptul că are butoanele prea mici,cam îngrămădite şi parcă au ceva joc. Dar, în mare, e un telefon bun.
Baftă!

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Deci,pur si simplu il ador.Nu are niciun dezavantaj. E rezistent,rezista bateria, avand in vedere ca are si Wi-Fi, e super bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Eu am avut un Nokia C3 si cred ca e un telefon foarte bun! Nu am avut probleme si este rezistent la zgarieturi.Pe scurt mi se pare un telefon chiar foarte bun! Pa!