| zanacapsunica a întrebat:

Pentru cei care fumeaza tigari electronice
Ce arome ati incercat? si care vi sau parut cele mai bune?

Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

Cele fructate, cirese, caise, piersici, mere...personal cel de lamaie nu mi-a placut, nici menta fiindca dupa un timp devenea prea de tot. Mixurile de tutun iar mi se par cam puturoase, si mai sunt bune cele de ciocolata, vanilie dar din pacate cele mai inchise la culoare ard mai repede rezistenta. Incearca pentru inceput sticlute mici, sa nu-ti para rau in caz de esec.

Răspuns utilizator avertizat
| nugasescusernameliber a răspuns (pentru zanacapsunica):

Eu fumez de 4 ani tigara electronica si tot mai iau cate un lichid care nu-mi place, dar il combin cu altele care mi-au placut, la ce pret au nu prea imi convine sa le arunc.

10 răspunsuri:
| DeathOfDreams a răspuns:

Cireșe, vanilie, energizant, bubblegum.
Din perspectiva mea, astea-s cele mai bune.

| Axelrunda a răspuns:

Cherry tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Axelrunda a răspuns (pentru zanacapsunica):

Nu fumez regulat. Chiar numai la petreceri mari.

Răspuns utilizator avertizat
| Axelrunda a răspuns (pentru zanacapsunica):

Bravo tie. Eu iti zic ce le spun si prietenilor mei: Plamanii vostri! laughing

Răspuns utilizator avertizat