| Loreley07 a întrebat:

Pentru cei care le au cu informatica. Am nevoie de niste site-uri de unde sa descarc limbajele de programare cele mai importante php, java, javascript, c, c++, html etc. Vreau sa fie informatii complete si pasi ca sa invat cat mai bine. Ar fi de apreciat si daca explica care este rolul lor happy

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Limbajele de programare nu le descarci, le inveti laughing Poti face programare si cu Notepad, nu ai nevoie de mare lucru.

| Loreley07 explică (pentru Dismally):

Pai daca este o carte in pdf o downloadezi nu-i faci altceva la asta ma refeream happy. Nu-mi ajunge Notepad am nevoie sa stiu cat mai multe din motive personale

| Dismally a răspuns (pentru Loreley07):

Cauta niste video - tutoriale pentru inceput, e mai usor de inteles. Pe urma gasesti tot ce te intereseaza pe internet, spre exemplu pentru php gasesti tot ce iti trebuie pe http://php.net/
Cauta si tu ca nu-i asa de greu.

| Loreley07 explică (pentru Dismally):

Ok multumesc.