| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care locuiesc in Piatra Neamt: Ce parere aveti despre telegondola?

Răspuns Câştigător
| leinad a răspuns:

Nu locuiesc in P.Neamt,dar mi se pare un lucru destul de bun.Sint sofer de TIR si am avut ocazia anul trecut sa merg o tura cu asa ceva, am ramas cu o amintire destul de placuta, si in afara de asta da orasului un aspect de oras turistic.

4 răspunsuri:
| Bebitza_3599 a răspuns:

A fost o prietena este foarte frumos, peisaj de vis.

| hgfdhgfgh a răspuns:

Este de bun augur o sa fie bine pentru turism daca vrei sa vb mai multe te astept pe messenger am id-ul aalleexxxalexxx.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu locuiesc in pentru neamt...prin apropiere.happy am fost si eu cu telegondola si prietenul meu si pot spune ca a fost superb...toate peisajele.:X:X si asa cum se vedea de acolo de sus... a fost minunat.big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am fost acum 2 luni:X e super senzatia.pacat k e putin.sad