| RAY a întrebat:

Pentru cei care ma cunosc, cu cine credeti ca ma potrivesc?

Observ multe intrebari legate de acest subiect pe TPU, cuplari virtuale

Răspuns Câştigător
35 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cu SilentRain

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ce sa faci, pacat man

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cu nimeni Ray. Tu esti apartewinking

| Hammurabi a răspuns:

Încă nu te potrivești cu nimeni, dacă te potriveai cu cineva erai deja potrivit.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

thinking Aha, am o idee!
Tatăl meu are un prieten pe nume Cătălin, care este destul de amuzant.
Nu pot să dau mai multe detalii despre el în răspunsul ăsta, pe care îl poate vedea într-o zi din păcate pentru mine laughing
Dar mi se pare să, după „caracter" semănați laughing

| Endoryus a răspuns:

Ciudatenie

| RAY explică (pentru chuckmanson):

Foarte amuzant

| chuckmanson a răspuns (pentru RAY):

Știu

| RAY explică (pentru chuckmanson):

Man e pacat ca mi am pierdut timpul aiurea cu sexul opus

| chuckmanson a răspuns (pentru RAY):

Atunci găsește-ți un bărbatlaughing

| RAY explică (pentru chuckmanson):

Daca as fi fata as fi lesbiana

| chuckmanson a răspuns (pentru RAY):

Păi tocmai ziceai că nu te simți bine cu femelele, deci ori îți găsești un mascul, ori o fată trans, ori înveți să fii forever alone. Your choicehappy

| RAY explică (pentru chuckmanson):

Ori scap de blestemul numit atractie fizica

| chuckmanson a răspuns (pentru RAY):

Păi, ai avea nevoie numai de un cuțit ca să te poți elibera de nevoile fizice, dar clar nu îți recomand pentru că ar fi inimaginabil de dureros, periculos și poți muri. Plus că sexul e una dintre cele mai mari plăceri ale vieții, deci nu văd de ce ai vrea să scapi de asta.

| RAY explică (pentru chuckmanson):

Cum adica ma de cutit nu vb de sinucidere, pentru mine e un blestem

| chuckmanson a răspuns (pentru RAY):

Nu vorbeam de sinucidere, mă refeream că poți să folosești cuțitul să îți tai bilele și să nu mai simți atracție fizicălaughinglaughing Care e problema cu a simți atracție fizică oricum?

| RAY explică (pentru chuckmanson):

Omule nu asta e problema, problema e cand nu ai cu cine face

| chuckmanson a răspuns (pentru RAY):

Atunci îmbărbătează-te și găsește-ți o femelă cu care să inițiezi ritualul de împerechere. Între timp dă și tu o labă mai trece timpul laughinglaughing

| RAY explică (pentru chuckmanson):

Pacatoule

| CdeMetal a răspuns:

Cu Plato

| Rhea44 a răspuns:

Soarta și destinul laughing

| RAY explică (pentru Rhea44):

Maimuta te prajesc la gratar si te manc ca ai crescut si ai devenit rea, sa vezi ce soarta, destin prajit iti pregatesc

| Rhea44 a răspuns:

Si e vroiai sa rămân mică și rea? Acum sunt mare și rea

| RAY explică (pentru Rhea44):

Esti posedata de demoni junglei

| Rhea44 a răspuns:

Crede-ma nu mai exista demoni mai mari ca mine

| Rhea44 a răspuns:

In cel mai rău caz ma poseda satana in persoana nu își mai trimite demoni

| RAY explică (pentru Rhea44):

Asta e tare, esti satana pe pamant laughing si vorbesti cu mine, ce onoare pe mine

| Rhea44 a răspuns (pentru RAY):

Da doamne ce onoare

| JUNNKiE47 a răspuns:

Cu toată lumea bună, doar ești locul 1 laughing