| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Pentru cei care mănâncă foarte des la KFC. Voi ce preferați mai mult Hot Wings sau Crisspy Strips?

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu mănânc foarte des la kfc, dar și când se întâmplă aleg crisspy strips.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei iau meniu din ala de le combina...

| Simpatic a răspuns:

Nu mananc mai des de 1 data pe luna, dar imi plac cele fara os cred ca sunt Crisspy Strips, am mancat si Hot Wings dar osul ala e negru daca-l privesti cu atentie happy

| Digikey a răspuns:

Am incercat o singura data sa mananc la ei.
Am lasat totul pe tava.Niste scarbosenii.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Crisspy

| Skarr a răspuns:

Nu mănânc des la KFC dar prefer Crisspy Strips pentru că nu au oase. Musti odată din aripioara și rămâi cu osul.

| nicunicu3 a răspuns:

A 2