| AleDia a întrebat:

Pentru cei care s-au uitat la Romanii au Talent, am o intrebare. De ce i-a dat Andi, cardul acela mare verde in care scria Romanii au talent semifinala, la acel corc in care canta si facea ca anumite instrumente muzica?

3 răspunsuri:
| Sonny1994 a răspuns:

In mod normal ar fi trebuit sa mai treaca printr-o preselectie, dar cu ajutorul acelui card acestia intra direct in semifinala.

| AleDia explică (pentru Sonny1994):

Dar daca prinesc trei de DA, nu merg deja in semifinala?

| johny192 a răspuns:

Acel card duce numarul artistic direct in semifinala, parerea mea este ca s-au grabit un pic au fost alte talente